PANEL 20x Serverinizde kullanabiliceğiniz Seven Panel

PANEL 20x Serverinizde kullanabiliceğiniz Seven Panel
45
4K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

Mia

28 Nis 2020
930
186
314
Arkadaşlar panel başka forumdan alıntıdır giriş , şifre değiştirme , esn yükleme , kayıt ol bu tarz yerleri 1299a göreydi HashPassword tanımı yaparak 20x'e uyarladım item iconları ekledim user inventory görünümünde değişiklik yaptım ayrıca Karekter Class,Nation iconlarınıda değiştirdim
Not : Panelde açık varmıdır bilmem bana ait olmayan panel sonuçta sorumluluk size aittir ve görüyorumki etrafta 20x olarak kullanılabilecek panel paylaşımı pek yok olanda hatalarla dolu
Kurulum : www içinde Kurulum dosyasında sırasıyla yükleyeceğiniz prosedürler var 1 2 3 olarak numaralandırılmış

Görseller;
Gizli metni görüntülemek için konuya cevap vermelisiniz.

İndirme Linki:
VirusTotal Sonuçları:

Rar Pass:
Gizli metni görüntülemek için konuya cevap vermelisiniz.
ko-master.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!