21xx 21xxfiles+db+map+lua+patch

21xx 21xxfiles+db+map+lua+patch
51
3K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

burak111

Üye
27 Kas 2020
43
22
12
Buyrun Arkadaşlar yenidir version 2117 dir ben içersine map+lua ekledim ama bazı özellikler eklediğim map lua ile çalışmamakta siz ayarlarsınız artık.

İNDİR
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

rar pass

patch
bakalım

mahmutr

Üye
30 Ara 2023
13
0
11
Buyrun Arkadaşlar yenidir version 2117 dir ben içersine map+lua ekledim ama bazı özellikler eklediğim map lua ile çalışmamakta siz ayarlarsınız artık.

İNDİR

rar pass

patch
++++++++++++++++++

ahmetky

Üye
12 Ocak 2024
2
0
1
[QUOTE = "Excalance, post: 195, member: 26"] Tady Přátelé jsou nová verze je 2117 Přidal jsem do ní mapu + lua, ale nepracuješ s mapou lua, do které jsem přidal některé funkce. kokot more ja chci stahovat

STAŽENÍ
*** Důvěrný obsah nelze citovat. ***

rar přihrávka
*** Důvěrný obsah nelze citovat. ***

náplast
*** Skrytý obsah nelze citovat. *** [/ QUOTE]
?? ne diyor?

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!