Gm adminlik vb şeyler nasıl veriliyor

Gm adminlik vb şeyler nasıl veriliyor
2
707
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

otantik_92

Üye
5 May 2020
20
0
11
Merhaba ben arkadaşlar arasında eğlencesine server açmaya çalışıyorum. Serverı sorunsuz kurdum şuan oyuna girip her şeyi yapabiliyorum ama nasıl charı gm yaparım kodları nelerdir database nasıl yönetilir hiç birini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Mia

28 Nis 2020
930
192
314
Merhaba;
kullandığın dosyalara göre değişebilir editörler aracılığıylada verebilirsin direkt olarak database üzerindende verebilirsin.
örnek database gir tables bölümünden altta userdata tablosunu açarak istediğin kullanıcın adına gel sağa kaydır ve altta görmüş olduğun authority bölümünü gm yapmak istersen 0 yapman gerekir karakter oyunda olmaması yeterli bu işlem için
Authority - 1 USER
Authority - 0 GM

• Like
Tepkiler: otantik_92

otantik_92

Üye
5 May 2020
20
0
11
Merhaba;
kullandığın dosyalara göre değişebilir editörler aracılığıylada verebilirsin direkt olarak database üzerindende verebilirsin.
örnek database gir tables bölümünden altta userdata tablosunu açarak istediğin kullanıcın adına gel sağa kaydır ve altta görmüş olduğun authority bölümünü gm yapmak istersen 0 yapman gerekir karakter oyunda olmaması yeterli bu işlem için
Authority - 1 USER
Authority - 0 GM
Çok acemi olduğum için biraz zorlayabilirim sizi:))

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!