22xx PVP-TURK - Source - Server Files - Db - Client - Lua- Map -Editor

22xx PVP-TURK - Source - Server Files - Db - Client - Lua- Map -Editor
98
6K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

erhan2643

Üye
18 Ara 2020
3
0
1
videodaki dosyalardan bazıları yok burada.Files klasöründe baya bir dosya var videoda,bu linklerde o dosyalar yok.Sql server ı kurdum,Tasks/restore/database de takılı kaldım.Videolu bir şekilde tam dosyalı yardımcı olabilirmisiniz yada team weiwer ile.

erhan2643

Üye
18 Ara 2020
3
0
1
videodaki dosyalardan bazıları yok burada.Files klasöründe baya bir dosya var videoda,bu linklerde o dosyalar yok.Sql server ı kurdum,Tasks/restore/database de takılı kaldım.Videolu bir şekilde tam dosyalı yardımcı olabilirmisiniz yada team weiwer ile.resimdeki yerde takılı kaldım
You must be registered for see images attach

Excalance

Üye
8 May 2020
31
30
19
c klasorune veya kolay ulaşabileceğin bir yere DB adında bir klasör oluştur Database dosyasını onun içine koy ordan yukleme yapabilirsin.
ve hangi dosyası eksikmiş linkleri tam kontrol edersen hepsi içerlerinde yer almaktadır.

4 Kas 2020
166
2
24
Yardm edermisinz editörle ilgili sorun yaşıyorum da :(

Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

3mirsy

Üye
24 Ara 2020
1
0
1
Merhaba

Bu dosyaları arayanlar vardı linkleri kırılmış sanırım önceden indirmiştim dosyaları bilgisayarımda tesadufen buldum.

not : Arayanlar varmış onun için paylaştım görüntüler ve dosyalar benim ile bağlantısı yoktur sadece farklı forumdan alıntıdır.

içerik

Avcı Editör
Database
Patch
2300 Source
Server files

Kurulum :

Source içersinde gameserver.dlg dosyası içersinden ip adresinizi kendinize göre duzenleyiniz.
build ederken boots_1_0_63 kutuphanesi kullanınız.

Boots İndir
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

indir
Editor

DB-PATCH

Source

Server Files

Client:
teşşekürlet

delysin

Üye
25 Ara 2020
6
0
1
Merhaba

Bu dosyaları arayanlar vardı linkleri kırılmış sanırım önceden indirmiştim dosyaları bilgisayarımda tesadufen buldum.

not : Arayanlar varmış onun için paylaştım görüntüler ve dosyalar benim ile bağlantısı yoktur sadece farklı forumdan alıntıdır.

içerik

Avcı Editör
Database
Patch
2300 Source
Server files

Kurulum :

Source içersinde gameserver.dlg dosyası içersinden ip adresinizi kendinize göre duzenleyiniz.
build ederken boots_1_0_63 kutuphanesi kullanınız.

Boots İndir

indir
Editor

DB-PATCH

Source

Server Files

Client:

delysin

Üye
25 Ara 2020
6
0
1
dostum bilmem okuyan varmı ama lisans hatasını bende alıyorum ama düzeltemedim yardımcı olacak biri var mı ?

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!