YARDIM selam aleyküm vb2019 hook acs sistem üzerine c++ net bilen bir yardım sever arıyorum lütfen içeri

• Konbuyu başlatan zalim1990
  • Başlangıç tarihi
YARDIM selam aleyküm vb2019 hook acs sistem üzerine c++ net bilen bir yardım sever arıyorum lütfen içeri
zalim1990
8
1K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!
Z

zalim1990

kolay gelsin benim bir projem var C++ üzerine kurulu bir proje deleme yaparken hata alıyorum 2 projen arasında haberleşme yapmam gerekiyor bunun bu sorunu çözemedim bana yardım edermisniz
Özel cevap yazar mısın rica etsem !
dosyalarım eksiksizdir bün kodlar mevvcut
Uif hooking sistem ve game server source ...
Derleme yapapacak bir ustaya ihtiyacım var
Yani bulid yapcak :)

Z

zalim1990

ilginiz için tşk ederim not bıraktım dönüş yapmanızı beklemekteyim iyi forumlar dilerim

AUJaQQQ

Üye
23 Kas 2020
17
1
13
Alt log da çıkan hatayı arattınmı peki bir takım derleme araçları yüklenmemiş olabilir

Z

zalim1990

admin any desk baka bilir misin ben net anlamadım galiba .(

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!