UIF HOOK YARDIM

UIF HOOK YARDIM
2
398
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!
7 Ara 2020
25
0
13
Elimde bulunan Hook'u setud_pe programı ile ko exeye entegre ediyorum ama exeyi açınca knight module hatası alıyorum bilen varsa detaylı anlatarak yardımcı olursa sevinirim. Bunun dışında eline paylaşıma açık hook var ise paylaşabilir mi

AngelFire

Üye
28 Nis 2020
11
6
13
hook için "IDE" yi kullan diğer programlarda hata alırsın IDE' de debugg modda çalıştırarak işlemlerini yapabilirsin

Who

Üye
1 May 2020
14
14
28
Elimde bulunan Hook'u setud_pe programı ile ko exeye entegre ediyorum ama exeyi açınca knight module hatası alıyorum bilen varsa detaylı anlatarak yardımcı olursa sevinirim. Bunun dışında eline paylaşıma açık hook var ise paylaşabilir mi
Anti hile source u ac icersinde licence h icersinde belirlenen tarihe lisanslama var 2020 falan onu 2025 2050 falan yap bidaha hata almazsin.

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!