YARDIM Acil yardım arıyorum

YARDIM Acil yardım arıyorum
7
260
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
Merhaba. Sizin için çok basit ancak benim için zor olan ve unuttuğum bir şeyi sorcam. Gameserver açıldığında invalid column name ItemExt diye bir hata alıyorum. Hata mesajının farkındayım. Tablolarda ItemExt diye bir tablo olması gerekiyor ama yok :) gelelim asıl soruya bu ItemExt tablosunu yeni eklemeye çalıştığımda hata alıyorum. Hangi item tablosunun adını değiştirip ItemExt yapmalıyım?
Ya da farklı bir çözümü var da ben mi yanlış hatırlıyorum?

Şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür ederim

DelitaY

Üye
14 Ocak 2024
83
34
28
genelde o sütün item tablosu içindedir item taplosu içine ItemExt diye eklersen düzelir src'en webnosoft src ise işin zor fazla anlamıyor isen ugraşma onunla bir çek sütun eksik diyorlardı ayrıca o sourcede map database'ye entegre edilmiş seni bayağı ugraştırır kolay gelsin

• Like
Tepkiler: sladin

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
genelde o sütün item tablosu içindedir item taplosu içine ItemExt diye eklersen düzelir src'en webnosoft src ise işin zor fazla anlamıyor isen ugraşma onunla bir çek sütun eksik diyorlardı ayrıca o sourcede map database'ye entegre edilmiş seni bayağı ugraştırır kolay gelsin
Teşekkür ederim hocam. Uğraşmayı seviyorum

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!