BİLGİLENDİRME Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır !

BİLGİLENDİRME Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır !
0
832
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mia

28 Nis 2020
930
186
314
Merhabalar,

Foruma artık Moderatör alma zamanı geldiğine karar verdim ve alımları başlatıyorum. Öncelikle Moderatör nedir merak edebilirsiniz. Hemen açıklayalım.

Moderatör: Foruma yeni içerikler üreterek ve var olan içerikleri düzenleyerek yönetim kadromuzda bulunan kişidir. Moderatör olan arkadaşlar bir nevi deneme moderatör gibidir. Bu süreç onlar için deneme, sınanma dönemidir.

Moderatör başvurusu yapacak arkadaşlar forumdaki kategorilerden en fazla 3 tane seçerek başvuru yapabilirler.
Ayrıca başvuru yapabilmek için en az 10 özgün konu açmış olmalısınız.

3 bölüm seçtikten sonra bana aşağıdaki formu doldurak özel mesaj yollayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması üzere size bildirilir.

Konu Başlığı : Moderatör Başvuru yazmalısınız.

Ad soyad:
Yaşınız:
Forumda Online Süreniz:
Moderatör olmak istediğiniz Bölüm ya da bölümler:
Üye olduğunuz forumlar:
Kısaca kendinizden bahsediniz:

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: burak111
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!