Harmony (ONE) için Para Yatırma ve Çekme İşlemlerinin Askıya Alınması

Mia

Yönetici
Forum Sahibi
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
1,083
Tepkime puanı
364
Puanları
344
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

Harmony (ONE) para yatırma adreslerinin değiştirilmesini desteklemek için MEXC, Harmony (ONE) için para yatırma ve çekme işlemlerini 9 Ağustos 2022 09.00 (TSİ)’da askıya alacaktır.
Not:
  • ONE’ın para yatırma adresi, RVN para yatırma ve çekme işlemlerinin devam etmesinin ardından değişecektir. Daha sonra, önceki adres mevcut olmayacaktır.
  • Bir sonraki duyuruda kullanıcılar yeniden başlatma zamanı konusunda bilgilendirilecektir.
Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Bizi sosyal medyada takip edin
Telegram:
 
Üst Alt