BİLGİLENDİRME Hagen nickli dolandırıcıdan uzak durun

BİLGİLENDİRME Hagen nickli dolandırıcıdan uzak durun
4
265
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

deglasser

Üye
9 Mar 2024
4
0
1
Merhaba arkadaşlar az çok bu kişiyi duyan olmuştur malum forumda moderatör nicki ile takılan , piyasada da malumunuz ıstırap dosyalarını alıp yalandan üzerine bi kaç ekleme vs yaptım diyip millete 9-10k ya çakmaya çalışan bi tip.
Dün bu tipin malum forumdaki satış konusuna yazdığı son yoruma sadece "gülücük emojisi" 😃 attım diye forumdaki üyeliğimi banlamasından nasıl bir piskolojide olduğunu görün istedim.Buyrun aşağıda kanıtlarını verdiğim saçma sapan çocukça cevapları ve kimin forumunda takılıyorsunuz diye bir görün istiyorum.Bu tipe para falan kaptırmayın gördüğünüz gibi tamamen kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eden zeka yaşı bir hayli düşük insanları piyasadaki dosyalarla kandırmaya çalışan dolandırıcı bi tiptir.

Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

Son düzenleme:

deglasser

Üye
9 Mar 2024
4
0
1
BAKIIIIIIIIIIIIIIIIN BURDAAAAA NE VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRR :D

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!