[İlk Listeleme] MEXC, Joystick (JOYSTICK) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC, Joystick (JOYSTICK) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve JOYSTICK/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme :Açıldı
JOYSTICK/USDT Alım Satımı: 12 Ekim 2022 18.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Joystick (JOYSTICK)

Maksimum Arz: 5.000.000.000 JOYSTICK

Websitesi:

Blok Gezgini (ERC-20):Telegram:

Twitter:

Discord:

Whitepaper:


Projenin Kısa Tanıtımı

Joystick, insanların sevdikleri oyunları oynayarak finansal özgürlük kazanmalarını sağlayan yeni nesil bir oyun ekosistemidir. Joystick, topluluğundaki web3 başarısını güçlendirmek için teknoloji, içerik oluşturma, etkileme, e-spor ve eğitimi bir araya getirir.
Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt