[İlk Listeleme] MEXC Kickstarter – 480.000 Smarty Pay (SPY) Airdrop Kazanmak için Oy Kullanın!

Mia

Yönetici
Forum Sahibi
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
1,083
Tepkime puanı
364
Puanları
344
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

MEXC Global, MEXC proje ekibi tarafından başlatılan ve kullanıcıların proje öncesinde belirlenmiş bir hedefe ulaşmak üzere oy kullanarak tokenlerini stake edebilecekleri bir listeleme kampanyası olan Kickstarter oturumunu başlatmaktan dolayı heyecan duyuyor! Hedefe ulaşıldığında, listeleme süreci başlatılacak ve listelemeden önce oylamaya katılan kullanıcılara airdrop hediye edilecektir. Oylama belirlenen hedefe ulaşamazsa, MEXC Global proje listelemesini iptal edecek ve oylama tokenlerinin kilidini açacaktır. Bu etkinlik, yüksek kaliteye sahip projeleri belirlemek ve aynı zamanda MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamak için tasarlanmıştır.
Kickstarter’ın bu oturumunda Smarty Pay (SPY) projesini sizlere sunuyoruz.

Proje Bilgileri
(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Smarty Pay (SPY)
Toplam Arz: 100.000.000 SPY
Resmi Web Sitesi:
Blok Gezgini (BEP-20):
Telegram:
Twitter:


Proje Tanıtımı
Smarty Pay (SPY), hayır kurumları aracılığıyla ve Binance Akıllı Zincir teknolojisi üzerinde çalışan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri (KOBİ’ler) destekleyerek, küresel olarak kullanılabilen perakende sistemleri (satış noktası) ile çevrimdışı-çevrimiçi bir işlem arasında bağlantı kurmak için topluluğa fayda sağlamak için bir programa sahiptir.Kickstarter’a nasıl katılınır:
Kullanıcılar, oylamaya katılmak için ön koşul olarak tokenlerini stake ederek ücretsiz airdrop kazanma şansına sahip olabilirler.
Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:
 1. Oylama Tarihi: 4 Haziran 2022 06.30 – 4 Haziran 2022 13.50 (TSİ)
 2. Anlık Görüntü Tarihi: 2 Haziran 2022 19.00 – 3 Haziran 2022 18.59 (TSİ)
 3. Tahmini Alım Satım: 5 Haziran 2022 18.00 (TSİ)
 4. Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
 5. Oylama Linki:
 6. Airdrop Detayları:
  – Ödül Havuzu: 480.000 SPY
  – Fiyat: 0 USDT (Referans Fiyatı: $0,125)
 7. Oylama Tokeni: MX (Oylama sınırı: maksimum 500.000 MX)
 8. Şartlar: Minimum 10 Oy (1 Oy = 1 MX)
 9. Kurallar: Oylama için kullanılan tokenler etkinlik süresince geçici olarak kilitlenir ve etkinlik bittikten sonra bir saat içinde kilidi açılır. Kullanıcılar oy verme süresi bitmeden diledikleri kadar oy kullanabilirler.
 10. Ödüller: Airdrop ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra kullanıcıların toplam oy kullanma sayısına göre bir saat içinde orantılı olarak dağıtılacaktır.
 11. Ekstra Avantaj: Rastgele seçilen 500 şanslı katılımcının her biri 10 USDT değerinde bir Vadeli İşlem pozisyonu kazanacak.

Daha fazla bilgi için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Listeleme Hakkında
1) Listeleme detayları Kickstarter sona erdikten sonra ayrıca duyurulacaktır, lütfen bizi takipte kalın!
2) Hedef oy oranı: %500
Oy Oranı = Toplam Oy (USDT) / Ödüllerin Toplam Değeri (USDT)
(Not: Hesaplama birimi eşit olarak USDT’ye dönüştürülecektir)
*Projeler yalnızca oy oranı %500’e ulaştığında listelenir.

Hüküm ve Koşullar:
 1. Stake edilen tokenler, etkinlik sona erdiğinde iade edilecektir. Kickstarter etkinliğine katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
 2. Etkinliğe katılan kullanıcıların, ödül almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitmeden gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
 3. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin
Telegram:
 
Üst Alt