1299 1299 Evde Denemelik Full Dosyaları

1299 1299 Evde Denemelik Full Dosyaları
12
513
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

DelitaY

Üye
14 Ocak 2024
81
33
28
İçindekiler
1299 Server Files
1299 Gerekli Db
1299 Client
1299 oto odbc
1299 oto port
1299 editör

işi öğrenmek için editlemeye ugraştığım 1299 server dosyasını paylaşıyorum arkadaşlar benim ekstra düzenlediğim
Bifrost eklendi sorunsuz
geotic generatör eklendi sorunsuz
CZ 70 Quest görevi eklendi sorunsuz
maradona scroll satıcısı eklendi
cz potion satıcısı eklendi
cz bowl kulesi eklendi
exstra yeni çıkan boslar eklendi
Aklıma gelenler bunlar ama hala bayağı hata var başlıkta olduğu gibi evde arkadaşlarla takılmaya bire bir win7 sql 14 de sorunsuz çalışıyor dışardan bağlantı yapılıyor oyuna
benden bu kadar artık source işine başlıyorum 1453 fire drakeyi editlemeye çalışacağım bitince onuda paylaşırım
not
kurulumda knight adında kullanıcı açın şifrede knight olsun panel filan kurarsanız onuda o şekilde ayarlayın server filesleri sıralamaya göre yönetici olarak çalıştırın kuramayan arkadaş olursa yardımcı olurum görselde eklemek isterdim sildim dbyi ekleyemedim kusura bakmayın
İYİ OYUNLAR

• Like
Tepkiler: swerday33

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
İçindekiler
1299 Server Files
1299 Gerekli Db
1299 Client
1299 oto odbc
1299 oto port
1299 editör

işi öğrenmek için editlemeye ugraştığım 1299 server dosyasını paylaşıyorum arkadaşlar benim ekstra düzenlediğim
Bifrost eklendi sorunsuz
cz bowl kulesi eklendi
Aklıma gelenler bunlar ama hala bayağı hata var başlıkta olduğu gibi evde arkadaşlarla takılmaya bire bir win7 sql 14 de sorunsuz çalışıyor dışardan bağlantı yapılıyor oyuna
benden bu kadar artık source işine başlıyorum 1453 fire drakeyi editlemeye çalışacağım bitince onuda paylaşırım
not
kurulumda knight adında kullanıcı açın şifrede knight olsun panel filan kurarsanız onuda o şekilde ayarlayın server filesleri sıralamaya göre yönetici olarak çalıştırın kuramayan arkadaş olursa yardımcı olurum görselde eklemek isterdim sildim dbyi ekleyemedim kusura bakmayın
İYİ OYUNLAR

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Teşekkür ederim

swerday33

Üye
8 Mar 2024
3
0
1
İçindekiler
1299 Server Files
1299 Gerekli Db
1299 Client
1299 oto odbc
1299 oto port
1299 editör

Bifrost eklendi sorunsuz
cz bowl kulesi eklendi
not
İYİ OYUNLAR

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
tesekkurler

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!