KNIGHT ONLINE V2XX HOOK SRC, BİR SORUN YAŞIYORUM YARDIM LÜTFEN :(

KNIGHT ONLINE V2XX HOOK SRC, BİR SORUN YAŞIYORUM YARDIM LÜTFEN :(
8
1K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
You must be registered for see images attach

NEREDE HATA YAPIYORUM ?

Forathdor

Üye
4 May 2020
22
7
13
Bu videodaki exe sanırım 15001 portunu kullanıyordu eğer localdeysen 15001 portunu windowstan aç ama sanal sunucudaysan söyle aldığın yere 15001 portunu açsınlar. 10061 port ile alakalı bir sorun acs veya files ile alakası yok diye biliyorum.Önce inilerini kontrol et gameserver.ini portu 15001 olsun sonra port açık değilse aç

• Like
Tepkiler: bitter27

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
knıght dair tüm portlarını açtım ama gene aynı başka bir bu sorundan çıkma şansım varmıdır ?

cyber00

🐫Gibi Loper.
Üye
7 Ocak 2021
39
5
18
Özelden discord adresini atarsan yardımcı olabilirim.Port hatası basit halledilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!