Legend Online Nasıl Oynanır?

ALe

Katılım
11 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
7
Puanları
8
Yaş
43
Konum
merkez
Web sitesi
torrentoyunindir.vip
You must be registered for see images attachMerhabalar ko-master.com ailesi Legend Online oyunu, 2012 yılında ülkemizde ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir Web tabanlı MMORPG oyunudur. Legend Online'da efsanevi tanrıların zamanında şeytan bütün kötükleri kutsadı ve tanrılan çatışması sırasında meydana geldi. Dünya tamamen değişime uğradı ve yaratıklar cehennemden yer yüzüne çıktı, iyiliğe karşı savaşmaya başladılar. Hemen Legend Online kayıt olup, Legend Online oynayarak bu amansız mücadeleye sizlerde ortak olabilirsiniz.

Legend Online Mor Kristal nedir?

Online savaş oyunu Legends Online'da günde maden arabası ile iki kez ödül kazanabilirsiniz. Ödülün adı mor kristal'dir ve mor kristal marketinden çeşitli eşyalar ile değiştirilebilmektedir. Her gün 21.00 - 21.30 saatleri arasında gelişmiş maden arabası kullanılarak çift ödül kazanılabilir. Maden içerisinde başka oyunculara saldırabilir, kaybeden oyuncu belirli bir süre korunma durumunda kalır. Maden arabanızı, araba görevlisi olan "Eria" NPC'sine tıklayarak satın alabilirsiniz.

Legends Online altın hilesi yapmaya kalkışan bir çok oyuncu, oyunun moderatörleri tarafından engellendi ve karakterleri silindi. Sizlerde bu gibi durumlara düşmemek için Legends Online hilelerinden uzak durmalısınız.

Legend Online Büyücüleri

Sihirli saldırıda olukça iyidir, sihri oldukça iyi kullanır, yeteneklerine tamamen hakimdir, güçlü bir DPS'ye sahiptir, direnişlidir ve ilk yardım kullanabilir.

Legend Online oyununa baştan başlamak isteyenler için bazı forum sitelerinde Legend Online bedava çarları bulunmaktadır. Tabi bu çarlar ne kadar sağlıklı olur bilinmez fakat oyuna belkide düşük seviyede başlamaktan kurtulacaksınız. Bizim önerimiz kendi çarınızı kendiniz en baştan yaratmanızdır.

Legend Online canavar taşı ne işe yarıyor?

Canavar taşı, binek bölümünde kullanılmaktadır. Bineğin zırhını, gücünü, zekasını ve bedenini güçlendirmeye olanak sağlar.

Legend Online dinlenme simgesi nedir?

Bir gün öncesinde eğer boss, amfi veya uçurum labirent ödüllendirmesi yapamadıysanız, altın ve dinlenme simgesi vererek EXP ve altınları geri alabiliyorsunuz.

Online savaş oyunu Legend Online oynarak bu amansız mücadeleye katılmaya hazır mısınız?

Kod:
https://tr.oasgames.com/
 
  • Like
Tepkiler: Mia
Üst