MEXC, 8 Ekim 2022 Tarihinde 11 Spot İşlem Çiftini Listeden Çıkaracak

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


Sağlıklı bir dijital varlık ortamı oluşturmak ve kullanıcılarımıza daha iyi bir alım satım deneyimi sağlamak için MEXC, 8 Ekim 2022 11.00 (TSİ) itibariyle aşağıdaki spot işlem çiftlerini listeden çıkaracaktır.

BHD-ETH DMG-ETH SWTH-ETH KTON-ETH
CVP-ETH PNK-ETH WNXM-ETH LON-ETH
HOT-ETH MTA-ETH RUFF-BTC


Lütfen Dikkat:

Her işlem çiftinde alım satım durdurulduktan sonra tüm alım satım emirleri otomatik olarak kaldırılacaktır.
Alım satım işlemleri durdurulduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için Cüzdan Özeti sayfasındaki "Küçük varlıkları gizle" seçeneğini işaretlemediğinizden emin olun.
Listeden çıkarma tarihinden sonra bu işlem çiftlerinin diğer işlem türleri etkilenmeyecektir.
Neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diler, destekleriniz için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt