SOURCE Pk Bot Source + Database

SOURCE Pk Bot Source + Database
18
489
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

zafer83m

Üye
11 Şub 2024
15
3
13
Mesaj limitleri çok yüksek kardeş bu forumda faydalı olabileceğimi düşünüyorum ama beni faydalanırken mesaj kasmak zorunda bırakan sistem gerçekten sıkıcı geliyor

• Like
Tepkiler: Mia

Mia

28 Nis 2020
930
192
314
Mesaj limitleri çok yüksek kardeş bu forumda faydalı olabileceğimi düşünüyorum ama beni faydalanırken mesaj kasmak zorunda bırakan sistem gerçekten sıkıcı geliyor
Faydalı olabileceğini düşündüğün alan veya kategorilerde gerekli paylaşımları yapmanı mesaj sınırı engellemez, zaten mesaj sınırı sisteminde değişikliğe gidilecek. Şuan sadece bir geçiş süreci forumun alt yapı düzenlemeleri bittiğinde forumda etkin olan paylaşım yapan diğer kullanıcılara yardımlarda bulunan üyelere özel perm verilecek ve bu sınırlardan etkilenme durumları normal üyelere nispeten daha minimum seviyede tutulacak. Amacımız gelen üye alıp diğer forumlara benim diyerek paylaşmasın, diğer forumların sözde c++ uzmanı coder sahipleri buralardan dosyaları alın printf ile x forum yazdırıp paylaşamasın.

Furkan

Üye
12 Şub 2024
2
1
3
Faydalı olabileceğini düşündüğün alan veya kategorilerde gerekli paylaşımları yapmanı mesaj sınırı engellemez, zaten mesaj sınırı sisteminde değişikliğe gidilecek. Şuan sadece bir geçiş süreci forumun alt yapı düzenlemeleri bittiğinde forumda etkin olan paylaşım yapan diğer kullanıcılara yardımlarda bulunan üyelere özel perm verilecek ve bu sınırlardan etkilenme durumları normal üyelere nispeten daha minimum seviyede tutulacak. Amacımız gelen üye alıp diğer forumlara benim diyerek paylaşmasın, diğer forumların sözde c++ uzmanı coder sahipleri buralardan dosyaları alın printf ile x forum yazdırıp paylaşamasın.
Bu bahsettiğiniz sistemi foruma özgü paylaşımlara yapmanız daha doğru değil mi ? Şu an forumda paylaşılanların %95 i zaten başka forumdan alınma,100 mesaj sınırı koymanın mantığı nedir ? kaldı ki forumda 100 mesaj atılabilecek güncel konu yok ve flood ban sebebi.
Sistem her yerde olduğu gibi burada da olmalı fakat istenilen mesaj adeti çok fazla.

• Like
Tepkiler: zafer83m

Mia

28 Nis 2020
930
192
314
Bu bahsettiğiniz sistemi foruma özgü paylaşımlara yapmanız daha doğru değil mi ? Şu an forumda paylaşılanların %95 i zaten başka forumdan alınma,100 mesaj sınırı koymanın mantığı nedir ? kaldı ki forumda 100 mesaj atılabilecek güncel konu yok ve flood ban sebebi.
Sistem her yerde olduğu gibi burada da olmalı fakat istenilen mesaj adeti çok fazla.
ilk olarak başka forumlardan alınma dediğin forumlara bak hepsi bu forumdan sonra kurulma ve kategorilerine kadar hemen hemen bu forumla aynı, 2.si diğerlerinden alınma ise oralardan indirebilirsin, son olarakta özgün içerikler üretebilirsin, paylaşabilirsin yada yardım bölümüne göz atabilirsin. ilerleyen zamanlarda farklı bir sistem uygulanacak bu şekilde ilerleyecek.

zafer83m

Üye
11 Şub 2024
15
3
13
ilk olarak başka forumlardan alınma dediğin forumlara bak hepsi bu forumdan sonra kurulma ve kategorilerine kadar hemen hemen bu forumla aynı, 2.si diğerlerinden alınma ise oralardan indirebilirsin, son olarakta özgün içerikler üretebilirsin, paylaşabilirsin yada yardım bölümüne göz atabilirsin. ilerleyen zamanlarda farklı bir sistem uygulanacak bu şekilde ilererde

Detaylı video çekiyorum veritabanı yükleme source ye boost yolu gösterme source ip ayarlama lisans sistemini aşma build alma 70 + skillerin görevsiz açılması veri tabanı tarafında yapılması gereken ayarlar oyuna giriş ve oyundayken botların çağırılması ve pk botlar ile pk yapmaolacak avcı editör ile vb bağlanırken vereceği hatalar ve eklenmesi gereken prosedüre lere kadar net bilgi veren bir video olacak burada paylaşıcam ve mesaj sınırı koymadan olacak.

• Like
Tepkiler: Mia

DelitaY

Üye
14 Ocak 2024
81
33
28
teşekkür bot işine karşıyım knight git gide normal tek kişilik oyuna dönüyor amacı grup oyunu idi

XirTR

Üye
10 Mar 2024
4
0
1
teşekkür bot işine karşıyım knight git gide normal tek kişilik oyuna dönüyor amacı grup oyunu idi
kullanım alanına göre değişir. insanların gözü tıklım tıklım serverlara alıştığı için en azından moradonda czde 20-30 ek botla desteklemeler yapılması psikolojik de olsa bir iyileştirme sağlayabilir.

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!