MEXC, Drawshop Kingdom Reverse (JOY) Projesini Listeleyecek ve Bir “MX DeFi” Oturumu Başlatacak

Mia

Yönetici
Forum Sahibi
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
1,083
Tepkime puanı
396
Puanları
344
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

MEXC, İnovasyon Bölgesinde Drawshop Kingdom Reverse (JOY) projesini listeleyecek ve JOY/USDT paritesini alım satıma açacak. Zaman çizelgesi aşağıda gösterildiği gibidir:
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • JOY/USDT Alım Satımı: 8 Haziran 2022 13.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesindeki projelerin fiyatları büyük ölçüde değişebilir, lütfen risklere karşı dikkatli olun.

Drawshop Kingdom Reverse topluluğuna teşekkür etmek için Drawshop Kingdom Reverse ekibi, 8 Haziran – 10 Haziran tarihleri arasında JOY tokenlerinde madenciliği etkinleştirmek için bir “MX DeFi” oturumu başlatacak. Kampanya boyunca, kullanıcılar JOY’da likidite getirisi elde etmek için MX ve JOY stake edebilirler. Staking süresi 3 gündür. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:
  • Etkinlik Başlangıcı: 8 Haziran 2022 13.00 (TSİ)
  • Staking Dönemi: 8 Haziran 2022 13.00 – 10 Haziran 2022 19.00 (TSİ)
Toplam getiri havuzu 400.000 JOY token içerir. Her bir stake edilen kripto varlığa ilişkin üst limit ve tahsis detayları aşağıdaki gibidir:
MX: Üst limit yok; toplam 320.000 JOY getirisi (getiri havuzunun %80’i)
JOY: Üst limit yok; toplam 80.000 JOY getirisi (getiri havuzunun %20’si)
  • Katılım Yöntemi:
MEXC.com’a gidin > Gezinti Çubuğundaki Kazan Menüsünü Açın >”MX DeFi” sekmesine girin > Katılmak için ilgili ürünü bulun
MEXC uygulamasını açın > Anasayfaya gidin > “MX DeFi” sekmesine girin > Katılmak için ilgili ürünü bulun  • Likidite Getirisi Hesaplaması (Günlük):
Kullanıcının Günlük Getiri Miktarı = (Kullanıcının Stake Değeri / Toplam Stake Değeri) x Günün Getiri Arzı
Örneğin: A kullanıcısının JOY kazanmak için 10.000 MX stake ettiğini, MX havuzu için T gününün getiri arzının 106.666,67 JOY ve T gününün toplam stake değerinin (T+1 gününde alınan anlık görüntü) 500.000 MX olduğunu varsayalım. A kullanıcısının getiri hesabı şu şekilde olacaktır:
(10.000 / 500.000) x 106.666,67 JOY = 2.133,33 JOY

Notlar:

  1. Minimum Staking Miktarı: Sırasıyla 10 MX ve 50 JOY;
  2. Bir kullanıcı stake etmeye T gününde katılırsa, T+1 gününde stake tokeninin kilidini açabilir;
  3. Getiri günlük olarak hesaplanır ve ertesi gün kullanıcının hesabına dağıtılır.

Proje Adı
(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Drawshop Kingdom Reverse (JOY)
Toplam Arz: 1.000.000.000 JOY
Resmi Websitesi:
Blok Gezgini (KIP-7):
Discord:
Twitter:
Medium:
Telegram:


Proje Tanıtımı
Drawshop Kingdom Reverse, NFT, P2E, GAME ile DAO tabanlı bir meta evrendir. DKR World’de, Gacha Sözleşmesi ile kendi NFT çekiliş makinelerinizi oluşturabilir, diğer küresel kullanıcılarla birlikte Land Festivallerinin keyfini çıkarabilir veya Land’inizin stratejik operasyonu ile diğer kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz! Ayrıca, kendi Land’inizi dekore etmek için kullanılabilecek kendi 2B noktalı Sanat Galerilerinizi oluşturabilirsiniz!

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin
Telegram:
 
Üst Alt