MEXC, Gobblers Goo (GOO) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


MEXC, Gobblers Goo (GOO) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve GOO/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı
GOO/USDT Alım Satımı: 3 Kasım 2022 13.00 (TSİ)
Para Çekme: 4 Kasım 2022 13.00 (TSİ)

Not:

GOO tokenomiklerine bağlı olarak toplam GOO arzı zamanla artacaktır, bu da büyük fiyat dalgalanmalarına neden olabilir, lütfen alım satım yaparken dikkatli olun.
Değerlendirme Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir. Lütfen listeden çıkarılma riskinin farkında olun.


Proje Bilgileri

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Gobblers Goo (GOO)

Resmi Website:

Blok Gezgini(ERC-20):

Twitter:

GitHub:

Whitepaper:Projenin Kısa Tanıtımı

Art Gobblers, uzaylıların sahip olduğu merkeziyetsiz bir sanat fabrikasıdır. Sanatçılar havalı sanatlar yaptıkça, Gobblers kültürel ilgi kazanır, koleksiyonerlerin sanatı daha fazla talep etmesini sağlar ve sanatçıları daha havalı sanatlar yapmaya teşvik eder. Aynı zamanda zincir üstü bir oyundur.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt