MEXC, iExec RLC (RLC) ve dKargo (DKA) Projelerini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


MEXC, iExec RLC (RLC) ve dKargo (DKA) projelerini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek, RLC/USDT ve DKA/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı

RLC/USDT Alım Satımı: 11 Ocak 2023 15.00 (TSİ)
DKA/USDT Alım Satımı: 11 Ocak 2023 16.00 (TSİ)

Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

1.

Proje Adı: iExec RLC (RLC)

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (ERC-20):

Twitter:

Medium:Projenin Kısa Tanıtımı

RLC, iExec bulut platformu için kullanıcıların bilgi işlem gücü ve verilerinden para kazanabilecekleri ve kiralayabilecekleri bir Ethereum tokenidir. iExec, geliştiricilerin uygulamaları "bulut kaynakları için merkeziyetsiz bir pazar yeri" olarak tanımlanan şey üzerinde güçlendirmesine olanak tanır.

2.

Proje Adı: dKargo (DKA)

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (ERC-20):

Twitter:

Medium:

Whitepaper:Projenin Kısa Tanıtımı

dKargo platformu, katılımcıların platformdaki etkileşimi için piyasaya DKA tokenleri sürer. DKA tokenleri, blok zinciri teknolojisine dayalı kripto para birimidir. Borsalar aracılığıyla alınıp satılabilirler ve itibari paraya dönüştürülebilirler.

Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt