MEXC, LINE Blockchain'in Finschia Mainnet Yükseltilmesini Destekleyecek

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızLINE Blockchain, Finschia adlı yeni bir LINE Blockchain mainnet'ini başlatacak.

MEXC, LINE Blockchain mainnet yükseltmesini destekleyecektir ve şu anda LINK (LN) için para yatırma ve çekme işlemlerini askıya almıştır.

Not:

LN tokeninin alım satımı, ağ geçişi sırasında etkilenmeyecektir.
Finschia ağı için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde devam edecektir ve kullanıcılar ek bir duyuruyla bilgilendirilmeyecektir.

Daha fazlası: Yeni Mainnet Ağ Finschia ve LINK Geçişinin Başlatılmasına İlişkin Duyuru (2022.12.22)


Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt