MEXC, Mevcut Token Apartment'ı (APT) Apartment (APT1) Olarak Yeniden Adlandıracak

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızApartment (APT) 18 Ekim 2022 06.00'da (TSİ) geçici olarak kaldırılacak, 18 Ekim 2022 05.30'da (TSİ) para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacaktır.

Apartment (APT), (APT1) kısaltmasıyla birlikte yeniden listelenecek ve APT1/USDT spot işlem çifti 18 Ekim 2022 09.00'da (TSİ) alım satıma devam edecektir. MEXC, APT'den APT1'e 1:1 oranında swap yapacaktır.Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz! Desteğiniz için teşekkürler.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt