MEXC, Minted (MTD) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek ve Alım Satım Madenciliği Oturumun...

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC, Minted (MTD) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve MTD/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
MTD/USDT Alım Satımı: 21 Ekim 2022 17.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Minted (MTD)

Toplam Arz: 1.000.000.000 MTD

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (Cronos):

Twitter:

Telegram:

Discord:

Medium:

Whitepaper:Proje Kısa Tanıtımı

Minted.network, herkesin Ethereum ve Cronos'a özgü NFT gem'lerini bulması, alıp satması ve keşfetmesi için mucizelerin dijital çarşısı olmayı hedefleyen merkeziyetsiz bir NFT platformudur.MEXC Alım Satım Madenciliği - 140.000 Minted (MTD) Madenciliği için Alım Satım Yapın

Topluluk üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etmek için MTD ekibi, MEXC kullanıcılarına özel bir Alım Satım Madenciliği etkinliği düzenlemeye karar vermiştir! Toplamda 140.000 MTD sizleri bekliyor!Etkinlik Tarihi: 21 Ekim 2022 19.00 - 23 Ekim 2022 18.59 (TSİ)Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam MTD miktarıyla orantılı olarak günlük 70.000 MTD ödül havuzunu paylaşmak için MTD alım satımı yapabilirler.
21 Ekim 2022 19.00 - 22 Ekim 2022 18.59 (TSİ): Toplam ödül havuzunun %50'sinden
(70.000 MTD) pay alın.
22 Ekim 2022 19.00 - 23 Ekim 2022 18.59 (TSİ): Toplam ödül havuzunun kalan %50'sinden (70.000 MTD) pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00'de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.
Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 MTD alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 MTD olduğunu ve günlük ödül havuzunun 70.000 MTD olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 70.000 MTD = 70 MTDHüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum ödül miktarı 3.500 MTD olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08'i aştığında ödülleri paylaşabilecektir. (Bireysel İşlem Ücreti Oranı = MTD Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / MTD Bireysel İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik MTD ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt