MEXC, OpenBlox (OBX) ve RunBlox (RUX) Projelerini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek – 1.000 MX Kazanmak için Para Yatırın!

Mia

Yönetici
Forum Sahibi
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
1,083
Tepkime puanı
365
Puanları
344
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

MEXC, OpenBlox (OBX) ve RunBlox (RUX) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve OBX/USDT ve RUX/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • Alım Satımı:15 Temmuz 2022 18.00 (TSİ)
  • Alım Satımı: 15 Temmuz 2022 18.30 (TSİ)
Not: Değerlendirme Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

1.000 MX Değerindeki Ödül Havuzundan Pay Almak için OBX ve RUX Yatırın
Etkinlik Tarihi:
15 Temmuz 2022 17.00 – 18 Temmuz 2022 19.00 (TSİ)
Etkinlik dönemi boyunca, en az 50 USDT değerinde OBX veya RUX yatıran kullanıcılar, net yatırdıkları miktarla orantılı olarak toplam 1.000 MX değerindeki ödül havuzunu paylaşacaktır.

Proje Bilgileri
(Bu bilgiler internet kaynakları tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: OpenBlox (OBX) ve RunBlox (RUX)
Maksimum Arz:
(OBX): 10.000.000.000 OBX
(RUX): 4.000.010 RUX
Resmi Website:
(OBX):
(RUX):
Blok Gezgini (Avax):
OBX:
RUX:
Twitter:
(OBX):
(RUX):
Telegram:
(OBX):
(RUX):
Medium:
(OBX)
(RUX)
Discord:Kısa Tanıtım
OpenBlox, keşfedilecek büyülü yerler ve başarılacak heyecan verici şeylerle dolu dijital bir dünyadır. Oyuncular, Blox olarak bilinen oyun içi karakterleriyle dışarı çıkabilirler. Blox, geleneksel oyunlardaki karakterlerden tamamen farklıdır. Tüm Blox, blok zincirinde, bunları diğer oyuncularla özgürce takas etmenize ve OpenSea gibi NFT pazarlarında taşımanıza izin veren Nitelikli Fikri Tapular (NFT’ler) olarak bulunur.

Hüküm ve Koşullar
  1. Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
  2. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  3. MX ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 10 iş günü içinde dağıtılacaktır. Tüm MX ödülleri ikincil piyasadan geri getirilecektir.
  4. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu gibi nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Bir MEXC hesabına sahip değilseniz ve avantajlı etkinlikleri kaçırmak istemiyorsanız, şu bağlantıya giderek ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:

 
Üst Alt