MEXC: Spot Alım Satım Sistemi Yükseltmesi Hakkında Duyuru

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızSpot alım satıma yönelik yüksek talep nedeni ile, MEXC, alım satım deneyimini geliştirmek için 29 Ekim 2022 tarihinde 02.30'dan itibaren, 1 saat sürecek bir spot alım satım sistemi yükseltmesi gerçekleştirecektir.

Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

USDT, BTC ve ETH'nin teklif para birimine sahip işlem çiftleri için spot alım satımı etkilenmeyecektir. (Örneğin: BTC/USDT için USDT teklif para birimidir. ETH/BTC için BTC, teklif para birimidir). Diğer teklif para birimlerindeki işlem çiftleriyle ilgili olarak, kullanıcılar spot alım satım emri veremez veya emirlerini geri çekemez.
Varlık kontrolü, transferi ve çekilmesi, yükseltmeden etkilenmeyecektir.
Marjin alım satımı ve vadeli işlemler, yükseltmeden etkilenmeyecektir.
Yükseltme tamamlandıktan sonra tüm işlevler olağan şekilde devam edecektir. Ayrıca, bir duyuru daha yapılacaktır.

Uyarı:

Yükseltme süresi, en iyi tahminlerimize dayanmaktadır ve değişiklik gösterebilir. Yükseltmeden önce önemli bir piyasa dalgalanması meydana gelirse, sistem yükseltmesi ertelenebilir. Daha sonra kullanıcıları bilgilendirmek için özel bir duyuru yapılacaktır.
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt