MEXC, Token Swapının Hazırlanmasında SAITAMA Alım Satımını Askıya Alacak

Mia

Yönetici
Forum Sahibi
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
1,083
Tepkime puanı
364
Puanları
344
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

Saitama Inu (SAITAMA) ekibinin SAITAMA sözleşme yükseltme ve deflasyonist planına göre, 1.000.000 (eski token) : 1 (yeni token) oranında token takası yapılacaktır. Alım satım piyasasını etkilememek için MEXC, aşağıdaki düzenlemelerle SAITAMA alım satımını askıya alacaktır:
  • MEXC, 9 Haziran 2022 saat 12.30’da (TSİ) SAITAMA/USDT alım satımını askıya alacak ve bekleyen tüm emirleri iptal edecektir.
  • Bunu takiben, MEXC, kullanıcıların hesaplarındaki SAITAMA miktarının anlık görüntüsünü alacak ve ardından token takasını başlatacaktır
  • SAITAMA alım satımının yeniden başlaması ayrı bir duyuru ile duyurulacaktır.
Lütfen aşağıdaki durumları dikkate alın:
  • MEXC, SAITAMA para yatırma ve çekme işlemlerini 7 Haziran 07.00’da (TSİ) askıya almıştır.
  • 7 Haziran 07.00’dan (TSİ) sonra MEXC’ye yatırılan SAITAMA tokenlerinin adı SAITAMAV1 olarak yeniden adlandırılacaktır.
  • MEXC, SAITAMAV1 tokenlerinin token swapını desteklemeyecektir.
Daha fazla bilgi edinin:

Medyayı Görmek için kayıtlı olmalısınızNeden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diler, desteğiniz için teşekkür ederiz!Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin
Telegram:
 
Üst Alt