MEXC Tüm Vadeli İşlem Çiftlerinde İşlem Ücretlerini Sıfır Piyasaya Göre Uyarlama Etkinliğini Başl...

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızEn başarılı kripto para borsalarından biri olan MEXC, yeni bir etkinlik başlattı.

MEXC Vadeli Futures, %1200'lük bir büyüme oranı kaydetti ve ilk 10'da yer aldı. Bu nedenle onlar, tüm vadeli işlem çiftlerinde Sıfır Yapıcı Ticaret Ücreti başlatmaya karar kıldılar.

Etkinlik tarihinin başlangıç tarihi 1 Aralık 03:00 (TSİ) olarak ayarlanmıştır.

Ancak bu etkinliğin ne zaman sona ereceği hakkında bir bilgi yok.
MECX, bu konuda daha sonra açıklama yapacaklarını dile getirdiler.
Bu Piyasa Yapıcı Sıfır İşlem Ücreti Etkinliği, tüm MEXC vadeli işlem çiftleri için kullanılabilir.
Bu etkinlik onlar için oldukça önemli çünkü hızlı ticari çabaları sayesinde önemli bir büyüme elde ettiler.
MEXC'ye ilk gelişiniz ise yeni bir kullanıcı olarak aşağıdaki kılavuza bakmanızı tavsiye ederiz:

Eğer siz bunun gibi daha fazla etkinlik görmek ve sevdiklerinize bu etkinlikleri paylaşmak istiyorsanız, davet bağlantısını kullanarak kimi isterseniz MEXC'e davet edin:


Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt