MEXC Türkiye Cumhuriyet Bayramı Özel Etkinliği: Binlerce Bonus Sizleri Bekliyor!

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


MEXC Türkiye, Türk kullanıcılarına özel bayram niteliğinde bir etkinlik hazırladı. İşlem yaparak, davet ederek ve paylaşım yaparak etkinliğimize katılabilirsiniz.


Etkinlik Tarihi: 28 Ekim 2022 21.00 - 1 Kasım 2022 23.59


Etkinlik Katılım Kuralları:

-Kullanıcılarımız form doldurarak katılım sağlamalıdırlar. Her etkinlik için ayrı ayrı form doldurulmalıdır.
-Kullanıcılarımız tüm etkinliklere katılım sağlayabilirler. Kullanıcılarımız dört etkinliğe aynı anda katılarak dört etkinlikten de ödül kazanma fırsatına sahiptirler. Aynı zamanda kullanıcılarımız sadece bir etkinliğe katılmayı ve diğerlerine katılmamayı da tercih edebilirler.Etkinlik 1: Etkinlik süresince spot işlem yapın, 10 USDT ödül kazanma fırsatını yakalayın!

Katılım Formu:

Etkinlik süresince herhangi bir işlem çiftinde spot işlem alım satımı yapın ve toplamda en az 1.000 USDT işlem hacmine ulaşın.
Formu dikkatli bir şekilde doldurun.
0 işlem ücreti ile yapılan hacimler etkinliğe dahil değildir.
Etkinlik 1'de toplamda 50 kazanan kullanıcı olacak ve kazanan kullanıcılar şartları karşılayan kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.
Etkinlik 2: Etkinlik süresince vadeli işlem yapın, 20 USDT vadeli deneyim bonusu kazanma fırsatını yakalayın!


Katılım Formu:

Etkinlik süresince herhangi bir vadeli işlem çiftinde toplamda en az 10.000 USDT kümülatif vadeli işlem hacmine ulaşın.
Formu dikkatli bir şekilde doldurun.
Etkinlik 2'de toplamda 50 kazanan kullanıcı olacak ve kazanan kullanıcılar şartları karşılayan kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.
Etkinlik 2'de bahsi geçen ödüller, platform üzerindeki vadeli işlem ödüllerini engellemeyecek, buna ek olarak verilecektir.
Etkinlik 3: Üç arkadaşınızı davet edin, 5 USDT ödül kazanma fırsatını yakalayın!


Katılım Formu:

Etkinlik süresince üç arkadaşınızı kendi referans kodunuz ile MEXC'ye davet edin.
Davet ettiğiniz kullanıcının ve sizin KYC doğrulaması tamamlanmış olmalıdır.
Davet ettiğiniz kullanıcının en az 10 USDT spot işlem hacmine ulaşmasını sağlayın.
Formu dikkatli bir şekilde doldurun.
Etkinlik 3'de toplamda 50 kazanan kullanıcı olacak ve kazanan kullanıcılar şartları karşılayan kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.
Etkinlik 3'de bahsi geçen ödüller, platform üzerindeki davet etme ödüllerini engellemeyecek, buna ek olarak verilecektir.
Etkinlik 4: Bu etkinliğin Twitter gönderisini paylaşın, 5 USDT vadeli deneyim bonusu kazanma şansını yakalayın!

Katılım Formu:

Twitter Gönderisi:
Medyayı Görmek için kayıtlı olmalısınızBu etkinliğin Twitter gönderisini beğenin, retweet edin, alıntılayın ve beş arkadaşınızı etiketleyin.
Formu dikkatli bir şekilde doldurun.
Etkinlik 4'de toplamda 100 kazanan kullanıcı olacak ve kazanan kullanıcılar şartları karşılayan kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.

Hüküm ve Koşullar:


Bu etkinlik sadece Türk kullanıcılar için düzenlenmiştir ve katılımcıların KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Yukarıda bahsi geçen etkinliklerin herhangi birinde çoklu/multi cihazla veya herhangi bir hileli işlem ile katılım sağlayan hesaplar tüm etkinlik ödüllerinden elenecektir.
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik MEXC Türkiye ekibi tarafından düzenlenmiştir. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü katılmış olarak kabul edilir. Etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt