MEXC Türkiye Telegram Özel "Soğuk Espri Savaşları" Etkinliği

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC Türkiye, Telegram topluluğuna özel "Soğuk Espri Savaşları" etkinliğini başlatıyor. Etkinliğe katılmak için siz de Telegram topluluğuna katılabilir ve etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.


Katılım Adımları:

MEXC Telegram Topluluğuna katılın:
Etkinlik duyurusu ile beraber gönderilen forma komik esprinizi ekleyin ve gerekli bilgileri doldurun.
Örneğin, "Soru: Türkiye'nin en yeni şehri neresidir? El-cevap: Nevşehir" tarzını kriptoya yorumlayın.
Ekibimiz en güzel espriler içinden kişi başı 5 USDT ödül olmak üzere 20 kazananı çekiliş yoluyla belirleyecektir, sonrasında en iyi 5 espri Telegram kanalında oylamaya sunulup ayrıca ödüllendirecek ve bu espriler Telegram Botu Rose'a eklenecektir.
Katılım Şartları:

Etkinliğe katılım için etkinlik başlangıç saati ile etkinlik sona ermesi arasında en az 100 USDT işlem hacminiz olmalıdır.
Ödül sadece Türk kullanıcılara özeldir ve katılımcılar KYC doğrulamasını tamamlamış olmalıdırlar.
Aynı etkinlik için ödül kazanan kullanıcılar tekrar katılım için 7 gün beklemelidirler.
Ödüller kazananlar açıklandıktan sonra 7 iş günü içinde kazanan hesaplarına yansıyacaktır.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt