MEXC Türkiye, Telegram Topluluğuna Özel "Ayın Aktif Üyeleri" Etkinliğini Başlatıyor!

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC Türkiye, Telegram topluluğuna özel "Ayın Aktif Üyeleri" etkinliğini başlatıyor.
Etkinlik tarihlerinde MEXC Türkiye Telegram kanalında kripto paralar ile sektörü takip eden ve faydalı içerikleri diğer kullanıcılarla paylaşan, MEXC platform ve Twitter etkinliklerine aktif katılım gösteren ve MEXC ile ilgili faydaları tecrübelerini yetki ve saygı kurallarını aşmadan diğer kullanıcılar ile paylaşan ilk 5 kişi fiziksel ödüllerden hazırlanmış MEXC temalı hediye setine sahip olacaktır.


Etkinlik Tarihi: 10 Kasım 2022 - 1 Aralık 2022

Not:

- Kullanıcılar, ilgili kafa karışıklığını önlemek adına teknik bir durumda görevli arkadaşların yerine cevap veremezler.
- Kullanıcılar, atılan mesaj sayısını artırmak için flood/seri cevaplar veremezler. Aksi takdirde ceza alırlar.
- Ayni ödüller, MEXC logolu kahve bardağı, sweat tişört, tişört, çanta, bileklik vb. gibi eşyaları içerebilir. Fakat ödüller fiziksel olarak gönderileceği için model, beden vb. özellikler garanti edilemez.
- Ayni ödüller sanal varlıklara çevrilemez. Gönderim mutlaka son kullanıcı tarafına olacaktır.
- Etkinlik sırasında herhangi bir ihlal, karalama vb. durumda etkinliğe katılımınız iptal edilir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt