MEXC X Catheon Gaming Özel: 2.250.000 CATHEON Ödülünden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım...

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


MEXC, Catheon Gaming Topluluğuna Özel Davet Etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor! Toplamda 2.250.000 CATHEON sizleri bekliyor!MEXC Catheon Gaming (CATHEON) projesinin MEXC'de listelenmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen resmi duyuruya göz atın.Etkinlik Tarihi: 4 Kasım 2022 19.00 - 9 Kasım 2022 19.00 (TSİ)Katılım:

Etkinlik I: 1.000.000 CATHEON Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, aşağıdaki 3 adımı tamamlayarak 1.000 CATHEON kazanabilirler:

Davet edenler (siz) katılım için formu doldurmalıdır:>>Bağlantı<<
Davet edenler (siz) arkadaşlarını davet etmek için buraya tıklayarak davet bağlantısı oluşturabilirler.
Davetli kullanıcı MEXC'de KYC doğrulamasını tamamladıktan sonra, hem davet eden (siz) hem de davetli kullanıcı 1.000 CATHEON kazanabilir.
*Ne kadar çok kişi davet ederseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız! Her davet eden, 20 kullanıcı davet ederek en fazla 20.000 CATHEON kazanabilir.Not:

Toplam 1.000.000 CATHEON ödül havuzu, ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.


Etkinlik II: 1.250.000 CATHEON Ödül Havuzundan Pay Kazanmak için MEXC'deki İlk Alım Satımınızı Gerçekleştirin!

Etkinlik süresi boyunca, her bir davetli aşağıdaki görevleri tamamladığında, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, ilk gelene ilk hizmet esasına göre ekstra 1.000 CATHEON bonus kazanabilir:

Her davetlinin CATHEON/USDT spot işlem çiftlerinde minimum 300 USDT işlem hacmine ulaşması gerekir;
Etkinlik sonuna kadar her davetlinin MEXC Spot hesabında minimum 100 USDT değerinde herhangi bir dijital varlık bakiyesine sahip olması gerekir.
*Lütfen her davet edenin (siz) ilk alım satım görevinde maksimum 20.000 CATHEON bonusu kazanabileceğini unutmayın.Hüküm ve Koşullar

Tüm davet edenler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için Google Formu'nda UID numaralarını doldurmalıdırlar.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
Etkinlik 1 ve 2'nin ödülleri, görevlerin tamamlanmasının ardından birlikte alınabilir.
CATHEON token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir.
Bu CATHEON Referans etkinliğinde ödüllendirilen başarılı davetliler, diğer Referans Etkinlik davetli ödüllerini alamazlar.
Önceki Özel Davet etkinliklerinde veya aynı anda devam eden Özel Davet etkinliklerinde ödüllendirilen davetlileriniz, bu etkinliğin davetli referans ödüllerine uygun olmayacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt