MEXC X FitR Metaverse Token Özel: 10.000 USDT Değerindeki FMT Ödülden Pay Almak için Arkadaşların...

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


MEXC, FitR Metaverse Token topluluğuna özel Referans etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyar, toplam 10.000 USDT değerindeki FMT sizleri bekliyor!


Etkinlik Tarihi: 25 Ekim 2022 19.00 - 30 Ekim 2022 19.00 (TSİ)


Katılım:


Etkinlik I. 4.000 USDT Değerindeki FMT Ödülünden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım Yapmaya Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, aşağıdaki görevleri tamamladığında 5 USDT değerinde FMT alabilir.

Davet edenler (siz) katılım için google formunu doldurmalıdır: >> Bağlantı <<
Davet edenler (siz) arkadaşlarınızı davet ederken referans bağlantınız için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Davet edilen kullanıcılar MEXC'de KYC doğrulamasını tamamladıktan sonra, hem davet eden (siz) hem de davet edilenlerin her biri 5 USDT değerinde FMT kazanabilir.
Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar çok ödül alırsınız. Her davet eden, 20 davetliyi davet ederek en fazla 100 USDT değerinde FMT alabilir.

Not:

Toplam 4.000 USDT değerindeki FMT ödül havuzu, ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açması gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.
Etkinlik II. 6.000 USDT Değerindeki FMT Ödülünden Pay Almak için MEXC'de İlk Alım Satım İşleminizi Tamamlayın

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, her davetli aşağıdaki görevleri tamamladığında ilk gelene ilk hizmet esasına göre ek 5 USDT değerinde FMT alabilir:

Her davetli, FMT/USDT spot işlem çiftinde minimum 300 USDT işlem hacmine sahip olmalıdır.
Her davetli, Etkinlik sona erene kadar MEXC Spot cüzdanında herhangi bir dijital varlığa ait minimum 100 USDT bakiyeye sahip olmalıdır.

*Her davet eden, maksimum 100 USDT değerinde FMT bonusu kazanabilir.


Hüküm ve Koşullar

Tüm davet edenler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için etkinlik sayfasındaki google formunda UID bilgilerini doldurmalıdır. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.

Etkinlik I ve Etkinlik II ödülleri, görevin tamamlanmasının ardından birlikte alınabilecektir. FMT token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına tahsis edilecektir.

FMT ödüllerinin miktarı, dağıtım sırasında MEXC Global'deki gerçek zamanlı FMT/USDT fiyatına bağlı olacaktır.

MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt