MEXC X HistoryDAO Özel 400.000 HAO Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım Yapmaya Dave...

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC, HistoryDAO topluluğuna özel Referans etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyar, toplam 400.000 HAO ödül sizleri bekliyor!


Etkinlik detayları aşağıda gösterilmiştir:

HAO Etkinlik Sayfası:> <

Etkinlik Tarihi: 17 Ekim 2022 19.00 - 22 Ekim 2022 19.00 (TSİ)Etkinlik dönemi boyunca, tüm davet edenlerin:

Etkinliğe başarıyla katılmak için etkinlik sayfasındaki [Etkinliğe Kaydol] seçeneğine tıklaması gerekmektedir.Etkinlik I. 400.000 HAO Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım Yapmaya Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler(siz) hem de davetliler, her davetli aşağıdaki görevleri tamamladığında 800 HAO alabilir. Her davet eden, 10 davetliyi davet ederek en fazla 8.000 HAO alabilir.Her davetlinin davetinin başarılı olarak nitelendirilebilmesi için aşağıdaki 3 görevi tamamlaması gerekir:

[Referans Kodu / Referans Bağlantısı]] aracılığıyla MEXC hesabı açılmalıdır.
HAO/USDT spot işlem çiftinde minimum 300 USDT değerinde işlem hacmine sahip olmalıdır.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Spot cüzdanında herhangi bir dijital varlığa ait minimum 100 USDT bakiyeye sahip olmalıdır.

Not:

Toplam 400.000 HAO ödül havuzu, ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açması gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.
Hüküm ve Koşullar

Tüm davetliler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için etkinlik sayfasındaki [Etkinliğe Kaydol] seçeneğine tıklamalıdır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
HAO token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına tahsis edilecektir.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt