MEXC, XEN/USDT Vadeli İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızŞiddetli fiyat dalgalanmaları nedeniyle, kullanıcılar için piyasa riski kayıplarını önlemek amacıyla MEXC, piyasa koşullarına eriştikten sonra 10 Ekim 2022 saat 15.00'de (TSİ) XEN/USDT vadeli işlemlerini geçici olarak askıya aldı. XEN/USDT pozisyonlarına sahip olan kullanıcılar pozisyonlarını kapatabilirler. Kesin devam tarihi için lütfen bildirimlerimizi takip etmeye devam edin.

Kayıpları önlemek için, kullanıcıların pozisyonlarını derhal kapatmaları önerilir. XEN/USDT vadeli işlemleri fiyatı değişken olmaya devam ettiği takdirde listeden çıkarma söz konusu olabilir. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı içtenlikle özür dileriz.MEXC Vadeli İşlemlerinde alım satım yaptığınız için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt