MEXC, Yaklaşan Filecash (FIC) Sert Çatallanmasını Destekleyecek

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızFilecash (FIC) ekibine göre, Filecash 16 Kasım 2022 07.00'de (TSİ) bir sert çatallanma gerçekleştirecektir.
MEXC, yükseltmeyi desteklemek için yükseltme işlemi esnasında FIC para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak ve yükseltmeden sonra mümkün olan en kısa sürede para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacaktır. FIC alım satımı sert çatallanmadan etkilenmeyecektir.Bu özelliğin yayınlanması, Lotus'ta yeni bir drand güncelleme mekanizması sunar. Ayrıca, Asya Pasifik'teki kullanıcı isteklerini daha iyi desteklemek için bootstrap düğümünü günceller.

Daha fazla bilgi edin:
Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt