MEXC Yeni M-Day Programı - Made In Real Life (MIRL) Çekiliş Sonuçları

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızHer M-Day katılımcısı, Made In Real Life (MIRL) M-Day listeleme etkinliğinde 5 basamaklı bir çekiliş numarası almıştır. Çekiliş sonuçları şu şekildedir:

Tur

Alım Satım Turu

Son Rakam

Kazanan Son Rakam

Kazanan Biletler

Son 1 Rakam

- -
Son 2 Rakam

62
391
Son 3 Rakam

114, 474, 545, 671, 768, 887
234
Son 4 Rakam

4598, 5387
8
Son 5 Rakam

11961, 24996, 35818
3
Toplam Kazanan Bilet

636


Tüm kazananları tebrik ederiz!Listeleme Bilgileri:

MEXC, İnovasyon Bölgesinde Made In Real Life (MIRL) projesini listeleyecek ve MIRL/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır.

MIRL projesinin hazırlıksız yükseltilmesi nedeniyle, MIRL Spot listelemesi gecikecektir.. Yeni listeleme tarihi ayrı bir duyuruyla güncellenecektir. Airdrop dağıtım tarihi etkilenmeyecektir. Lütfen Spot cüzdanınızı kontrol edin ve en son duyuruya göz atın.

Etkinlik tokenlerinin sayısı, MIRL gönderi listesinin tam dolaşımını temsil etmez. Bu tokenin likiditesini artırmak için proje ekibi, likidite yönetimi olarak yeterli miktarda USDT ve MIRL yatıracaktır.

Katılımınız için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt