YARDIM Databasede bulunan botlara pk attırmak

YARDIM Databasede bulunan botlara pk attırmak
8
232
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim. Uygun yere yönetici arkadaşlar taşırsa sevinirim. Elimde 24xx files ve db var. Db de kontrol ettiğimde botlar mevcut. Ancak ben bu botları ne moradonda nede cz de göremiyorum. Bu botları nasıl aktif edebilirim? Cz de pk atmalarını istiyorum. Moradonda pazar kursunlar istiyorum. Bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler iyi forumlar.

Mia

28 Nis 2020
930
188
314
DB'de görmüş olduğun bot tablosunun SS'ini ekler misin konuya, konuları olabildiğince görsel ekleyerek açın ki görsel üzerinden daha net yorumlanabilir.

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
DB'de görmüş olduğun bot tablosunun SS'ini ekler misin konuya, konuları olabildiğince görsel ekleyerek açın ki görsel üzerinden daha net yorumlanabilir.
Cevap için teşekkür ederim hocam. Şuan işteyim. Akşam gidince görselleri eklerim. Yalnızca BOTDATA ve BOTDATA2 adında 2 adet tablo mevcut

Mia

28 Nis 2020
930
188
314
elinde mevcut olan dosyalara botlar belkide oyun içi GM komutları ile atılabilir şekilde eklenmiştir, botların pk atması elindeki mevcut files'in src'sinde ekli olmayabilir.
oyun içine girince bir GM komutlarından bak bakalım bot_add, add_bot gibi komutlar eklenmiş mi

• Like
Tepkiler: sladin

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
elinde mevcut olan dosyalara botlar belkide oyun içi GM komutları ile atılabilir şekilde eklenmiştir, botların pk atması elindeki mevcut files'in src'sinde ekli olmayabilir.
oyun içine girince bir GM komutlarından bak bakalım bot_add, add_bot gibi komutlar eklenmiş mi
Tamamdır hocam akşam denerim. Bir de oyun içi gm kodlarını tamamına src olmadan ulaşabilmek mümkün mü acaba?

Mia

28 Nis 2020
930
188
314
src olmadanda ulaşmak mümkün genelinde aynıdır ama src ye eklemeler yapıldı ise ekstra komutlar çıkabiliyor, +help +command gibi komutlar ile tüm komutları görebilirsin

• Like
Tepkiler: sladin

sladin

Üye
16 Ocak 2024
35
1
18
src olmadanda ulaşmak mümkün genelinde aynıdır ama src ye eklemeler yapıldı ise ekstra komutlar çıkabiliyor, +help +command gibi komutlar ile tüm komutları görebilirsin
Teşekkür ederim hocam. Akşam bi bakayım. Görsel de eklerim o sırada konuya

• Like
Tepkiler: Mia
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!