YARDIM OkcuDamage ve Mage Damage Ayarları

YARDIM OkcuDamage ve Mage Damage Ayarları
1
754
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

Szalai

Üye
11 May 2021
11
1
18
Üstadlarım herkese merhabalar; OkcuDamage ve Mage Damage Ayarlarını 24xx DataBasem'de bir türlü nasıl yapacagımı/ayarlayacagımı bulamadım ne yaptıysam olmadı. Okcu 3lü ok fix vuruyor normal 3 okda farlı vurması gerekirken hepsi 358 damage atıyor keza Mage Staf ve Novalarda dahil bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

29 Nis 2020
7
1
3
Üstadlarım herkese merhabalar; OkcuDamage ve Mage Damage Ayarlarını 24xx DataBasem'de bir türlü nasıl yapacagımı/ayarlayacagımı bulamadım ne yaptıysam olmadı. Okcu 3lü ok fix vuruyor normal 3 okda farlı vurması gerekirken hepsi 358 damage atıyor keza Mage Staf ve Novalarda dahil bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. magic tablosuna skill kodunu yaz arat bull skili sonra type1 yerine gel orada mesela 2 yazyıor yani o skilin baglı oldugu tabloyu gösterir 2 yazması skilmagic 2 yani okcu skilleri orada olur genelde bull aynı skili orada da typını değiştir 1 2 3 olarak 3 ünü de düzelene kadar dene source tarafında eklidir ama magic tablosun da yanlış type okuduğu için öyle bir sıkıntı yapıyordur oyundan girip çıkmadan /reload_magics yazarsan yeniler tabloyu hızlıca test edebilirsin

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!