EDİTÖR Pentagram TBL Editör v1.3(Piyasadakilerin en temizi)

EDİTÖR Pentagram TBL Editör v1.3(Piyasadakilerin en temizi)
53
6K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

Mia

28 Nis 2020
930
187
314

İndirme Linki;
Gizli metni görüntülemek için konuya cevap vermelisiniz.

VirusTotal Sonuçları;

Rar Pass;
Gizli metni görüntülemek için konuya cevap vermelisiniz.
ko-master.com

revolt226

Üye
6 May 2020
24
0
11
teşekkürler üstad birşey sorucam bu editörle charonda satılan buss fiyatını değiştiricem de data klasörünün içindeki hangi tbl dosyasında? Db den fiyatı ayarladım ama oyunda başka gözüküyor

byxox

Üye
24 May 2020
8
2
3
teşekkürler üstad birşey sorucam bu editörle charonda satılan buss fiyatını değiştiricem de data klasörünün içindeki hangi tbl dosyasında? Db den fiyatı ayarladım ama oyunda başka gözüküyor
itemsell_table 'den hangı ıtemın o npc de olması gerektıgını. ıtem org us den ve o ıteme aıt ıtem ex numarasındakı ıtem tbl sınden ayarlayabılırsın. dıkkat etmen gereken ıkısının toplamı oyunda gozukur.

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: revolt226 ve Mia

revolt226

Üye
6 May 2020
24
0
11
itemsell_table 'den hangı ıtemın o npc de olması gerektıgını. ıtem org us den ve o ıteme aıt ıtem ex numarasındakı ıtem tbl sınden ayarlayabılırsın. dıkkat etmen gereken ıkısının toplamı oyunda gozukur.

teşekkürler yapabildim :) suan bir sıkıntım var asas ile wolf ve atack sc basılı iken critik basılmıyor ama wolf ve atack basılı değilken basılıyor nasıl çözebilirim ?

byxox

Üye
24 May 2020
8
2
3
elindekı sourceyı ıncelemek lazım. hangı sourceyı kullanıyorsun?

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!