Popüler Alt Coinler Hangileri ?

Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
27
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
34
Konum
İstanbul
Web sitesi
ko-master.com
Santiment'e göre, geliştirme faaliyeti, çalışan bir ürün oluşturma, özelliklerini sürekli olarak iyileştirme ve uzun vadeli yol haritasına bağlı kalma konusunda bir aydan beri bir taahhüt gösteriyor ve genellikle proje başarısının değerinin düşük bir göstergesi.

Şirketin son verileri, son 30 gün içindeki geliştirici etkinliği açısından ilk 10 altcoini listeleniyor.

1. Cardano (ADA) - 370.93
2. Vomiting (KSM) - 292.47
3. Gnosis (GNO) - 192.90
4. Ethereum (ETH) - 185,27
5. Elrond (ERD) - 133,37
6. Satatus (SNT) - 128,50
7. Bant Porotocol (BAND) - 101.30
8. Aragon (ANT) - 96.83
9. Cosmos (ATOM) - 91.80
10. Aeternity (AE) - 87,77 şeklinde sıralana bilir

Not = YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

1

Cardano Nedir?​

Cardano (ADA) merkeziyetsiz bir platform olarak, karmaşık programlanabilir değer transferlerinin güvenli ve ölçeklendirilebilir bir şekilde gerçekleşmesine imkan veren Charles Hoskinson tarafından kurulan platformun ileriye dönük geliştirilmesine 2015 yılında başlandı. Piyasaya sunulmadan önce 2017’de bir ICO’da yaklaşık 70 milyon dolar topladı. Hoskinson ayrıca Ethereum’un kurucularından biri olarak biliniyor.

2 Kusama Nedir ?​


Kusama, geliştiriciler için büyük ölçüde birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir bir çerçeve sağlamak için tasarlanmış deneysel bir blok zinciri platformudur.

Kusama, Parity Technologies tarafından geliştirilen bir blok zinciri yapı kiti olan alt yapı üzerine inşa edilmiştir. Kusama, birlikte çalışabilen en başarılı blok zincirlerinden biri olan Polkadot ile neredeyse aynı kod tabanına sahiptir.

Kusama'da konuşlandırılarak, hızlı tempolu projeler, henüz Polkadot'ta bulunmayan özelliklere sahip, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir bi zincirleme sistem

3
Gnosis Hakkında (GNO)

2015'te başlayan Gnosis, Ethereum protokolü üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir tahmin pazarıdır. Üçüncü taraf geliştiriciler de kendi hizmetlerini tanıtabilecekler. Bir tahmin piyasası, gelecekteki olaylar hakkında bilgi toplamak için kullanıcı tahminlerinden yararlanır, Bireyler olaylar için tahmin piyasaları oluşturabilir ve kullanıcıların tahmin edilen olayların paylarını satın almalarına izin verir.

4 Ethereum (ETH)


Ethereum Nedir?​

Ethereum bir akıllı sözleşme platformu olarak, geliştiricilere kendi blockchain’i üzerinde merkeziyetsiz uygulama (DApp) geliştirme olanağı sunuyor. Ethereum platformunun kendi dijital para birimi Ether (ETH) adını taşıyor.

Ethereum, içinde Ethereum Enterprise Alliance gibi kurumsal Ethereum konsorsiyumlarının yer aldığı büyük ekosisteminin parçası olan Ethereum Vakfı tarafından kısmen destekleniyor
 
Üst