SolChicks (CHICKS) Sözleşme Yükseltmesi ve Token Swapının Tamamlanmasına İlişkin MEXC Duyurusu

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC, SolChicks ekibi tarafından yapılan talep üzerine SolChicks (CHICKS) token swapını aşağıdaki düzenlemeler doğrultusunda destekleyecektir.

MEXC, CHICKS/USDT spot alım satımının askıya alınmasından sonra kullanıcıların sahip oldukları CHICKS token verilerine göre SolChicks için sözleşme swapını destekleyecektir. MEXC, CHICKS tokeninin para yatırma hizmeti askıya alındıktan sonra yeni token swapını desteklemeyecektir.
Token swap oranı (eski CHICKS tokenleri) :1 (yeni CATHEON tokenleri) olacaktır. . Yeni CATHEON token akıllı sözleşme adresi:
CATHEON/USDT spot alım satımı 31 Ekim 2022 16.00'da (TSİ) açılacaktır. CATHEON para yatırma ve çekme işlemleri aynı anda açılacaktır.

Lütfen Dikkat:

Resmi proje ekibinin token swap kurallarına göre, token swapı tamamlandıktan sonra, serbest bırakılan CATHEON'un %50'si eski CHICKS token sahiplerinin hesaplarına airdrop olarak gönderilmiştir. Kalan %50, 1 yıl boyunca her çeyrekte 1:1 oranında CATHEON ile değiştirilecek olan CATHEONIOU airdropu olarak gönderilecektir. Lütfen CATHEONIOU tokeniyle alım satım yapılamayacağını size hatırlatmak isteriz.

MEXC'nin SolChicks (CHICKS) Token Swapını Desteklediği Duyuru:

Catheon Gaming Resmi duyurusu:

Twitter Duyurusu:
Medyayı Görmek için kayıtlı olmalısınızDaha Fazla Bilgi Edinin:Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!
Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt