Spot Sistem Bakım ve Yükseltme Duyurusu

adsfollower

Forum Sahibi
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınızMEXC, 19 Kasım 2022 02.00'de (TSİ) yaklaşık 1 saat 30 dakika sürecek olan spot sistem bakımı ve yükseltmesini yapacaktır.Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

USDT, BTC ve ETH'nin teklif para birimindeki işlem çiftlerinin spot alım satımu etkilenecektir. (Örneğin: BTC/USDT için USDT teklif para birimidir; ETH/BTC için BTC, teklif para birimidir). USDT, BTC ve ETH'nin teklif para birimine sahip işlem çiftleriyle ilgili olarak, kullanıcılar spot alım satım, kantitatif alım satım ve marjin alım satımı için emir veremez veya iptal edemez. Ayrıca, kullanıcıların yükseltme sırasında marjin pozisyonlarını kapatmalarına izin verilmez.
BONE/USDT ve SNFT/USDT vadeli işlemleri de bu sistem bakımı sırasında geçici olarak askıya alınacaktır. Askıya alma sırasında, kullanıcılar herhangi bir BONE/USDT ve SNFT/USDT vadeli işlem emri veremez/kapatamaz veya herhangi bir pozisyonu kapatamaz. Diğer vadeli işlemlerin alım satım faaliyetleri bu durumdan etkilenmez. Gereksiz kayıpları önlemek için lütfen pozisyonlarınızı ve emirlerinizi zamanında ayarlayın.
Varlık kontrolü, transferi ve çekilmesi, yükseltmeden etkilenmeyecektir.
Yükseltme tamamlandıktan sonra tüm işlevler normal şekilde devam edecektir. Yeni bir duyuru ile bilgilendirme yapılacaktır.

Not:

Yükseltme sırasında piyasa değişkenliğinden kaynaklanan risklerden kaçınmak için kullanıcıların marjinlerini artırması, kaldıracı azaltması veya pozisyonlarını önceden kapatması önerilir.
Yükseltme süresi, en iyi tahminlerimize dayanmaktadır ve değişiklik gösterebilir. Yükseltmeden önce önemli bir piyasa dalgalanması meydana gelirse, sistem yükseltmesi ertelenebilir. Daha sonra kullanıcıları bilgilendirmek için özel bir duyuru yapılacaktır.
Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt