PROGRAMLAMA Yapay Zeka Bölüm Kuralları

PROGRAMLAMA Yapay Zeka Bölüm Kuralları
0
813
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mia

28 Nis 2020
930
192
314

1-
Bu bölümde Yapay Zeka ile ilgili konularda döküman, yazılım ve açık kaynak kod paylaşım yapılacaktır.

2-
Yapay Zeka ile alakası olmayan konular açmak yasaktır.

3- Bu bölümde paylaşılan konular, dilden bağımsızdır. ML, NN, NLP gibi yani genel olarak yapay zeka alanındaki her paylaşım paylaşılabilir. Ayrıca bu sistemlerin arkasında yatan matematiği anlatan konular da açılabilir.

4- Eğer projelerinizi paylaşıyorsanız açık kaynak kodlu olarak paylaşmaya mümkün olduğunca özen gösterin.

5- Bu bölümde de diğer bölümlerde olduğu gibi forum kuralları geçerlidir.

6- Forum kuralları ve bu bölümün kurallarına uymayan konular kaldırılacaktır.

7- Yardım içerikli konu açmak yasaktır. (Programlama Yardım bölümünü kullanınız.)

8- Konu açmadan önce forumda arama yapınız. Aynı konudan birden fazla açılmamalıdır.

9- Güncelliğini yitirmiş veya uygun olmayan konular için "bize ulaşın" butonunu kullanınız.

10- Paylaşılan linklerin güvenilirliğinden paylaşan kişi sorumludur. Zararlı dosya tespit edilirse cezai işlem uygulanır.

11- Konu başlığı ve içeriği birbiriyle bağlantılı ve açıklayıcı olmalıdır.

+ Konularınızda Türkçe İmla Kurallarına dikkat ediniz.

Yaptığınız her paylaşımda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

KO-Master.com Yönetim Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!