ACS Atalay Shield v.9.4 Para ile Satılan (çakallara inat) SRC FULL

ACS Atalay Shield v.9.4 Para ile Satılan (çakallara inat) SRC FULL
32
3K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

xemlod

Üye
29 Ara 2023
8
0
1
cumleten s.a kardesler

gelen duyumlara gore bu acs yi para karsılıgı satmaya calısan bi kac cakal turemis yine ben yaptım ben ettim benim acs falan diye
daha dune kadar abi bunu nasıl build alacaz diyen adam bugun src yazmaya baslamıs helal olsun ne diyim..

simdi o çakallara inat ATALAY SHİELD full acs src u paylasıma acıyorum

acs ozellikleri
crc32
dump tarama
class tarama
klasor kontrol u
acık yada acılan penceere taraması
anti inject taraması
string traraması

kendinize gore geliştirip rahatlıkla kullanabilirsiniz ÇAKALLAR a 1 lira dahi kaptırmayın o ÇAKALLAR
annesiz babasız taciz gormus zavallılardır bunlardan biride daha dune kadar cz de chaos tası kesiyom
ama bosslar spawn olmuyo item kitleme calısmıyo parti takip komut sistemi yok eklesene bana yapsana diyen bi gevsek..
eline paylastıgım RimaGuard dosyaları gecince kendini king zanneden bi hıyar agası askerden geldim dosyam yok bana dosya versene
diyip sonradan kancıklık yapan bi dümbük işte..
ama bilmiyoki
o dosyalar bende cok uzun zamandır vardı.. NEYSE
sırada daha bir cok paylasımım olacak maksat bu dedigim ÇAKALLAR
onun bunun canını yakmasın kimsede bu serefsizlere mecbur kalmasın..

DOWNLOAD LINK
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

RAR PASS

xemlod

Üye
29 Ara 2023
8
0
1
cumleten s.a kardesler

gelen duyumlara gore bu acs yi para karsılıgı satmaya calısan bi kac cakal turemis yine ben yaptım ben ettim benim acs falan diye
daha dune kadar abi bunu nasıl build alacaz diyen adam bugun src yazmaya baslamıs helal olsun ne diyim..

simdi o çakallara inat ATALAY SHİELD full acs src u paylasıma acıyorum

acs ozellikleri
crc32
dump tarama
class tarama
klasor kontrol u
acık yada acılan penceere taraması
anti inject taraması
string traraması

kendinize gore geliştirip rahatlıkla kullanabilirsiniz ÇAKALLAR a 1 lira dahi kaptırmayın o ÇAKALLAR
annesiz babasız taciz gormus zavallılardır bunlardan biride daha dune kadar cz de chaos tası kesiyom
ama bosslar spawn olmuyo item kitleme calısmıyo parti takip komut sistemi yok eklesene bana yapsana diyen bi gevsek..
eline paylastıgım RimaGuard dosyaları gecince kendini king zanneden bi hıyar agası askerden geldim dosyam yok bana dosya versene
diyip sonradan kancıklık yapan bi dümbük işte..
ama bilmiyoki
o dosyalar bende cok uzun zamandır vardı.. NEYSE
sırada daha bir cok paylasımım olacak maksat bu dedigim ÇAKALLAR
onun bunun canını yakmasın kimsede bu serefsizlere mecbur kalmasın..

DOWNLOAD LINK

RAR PASS
fadfdsf

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!