YARDIM Letter Sorunu

YARDIM Letter Sorunu
14
478
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

breno

Üye
11 May 2021
15
2
13
Öncelikle Selamün Aleyküm forumun tekrar açılmasına çok sevindim herkese hayırlı olsun.
yazacağım problem hakkında bilgisi olan ve yardım etmeye calışan / sorunu çözecek olan kişilere şimdiden çok teşekkür ederim.
Sorunum şu şekilde
Örnek olarak war premium hediyesine trina koydum kırdırınca letter üzerinden geliyor ama letterden aldığımda o item gitmiyor her seferinde tekrar tekrar lettere geri geliyor Bu neyden kaynaklıdır neye bakmalıyım bilmiyorum şimdiden yardımcı olacak olmaya calışan kişilerden Allah razı olsun teşekkür ederim.

gnusmas

Üye
8 May 2021
8
6
3
DB de birden fazla trina var mı ona bir bak. trinalardan biri sorunlu olabilir. Bazı srclerde trina koruması olabiliyor. srcdeki trina ile senin letter üzerinden gönderdiğin trina idleri farklı olabilir. ek olarak invertory de bug vardır üzerine alamıyordur.

breno

Üye
11 May 2021
15
2
13
DB de birden fazla trina var mı ona bir bak. trinalardan biri sorunlu olabilir. Bazı srclerde trina koruması olabiliyor. srcdeki trina ile senin letter üzerinden gönderdiğin trina idleri farklı olabilir. ek olarak invertory de bug vardır üzerine alamıyordur.
Cevabın için teşekkür ederim inventorye alıyor trinayı tamamen örnek verdim keza lottery eventde kazanılan itemde letter üzerinden geliyor inv alıyorum letteri kapt aç yaptığımda yine geliyor mail_box prosedürlerine baktım birşey göremedim

cyber00

🐫Gibi Loper.
Üye
7 Ocak 2021
38
5
18
Kullandığınız db'nin ilk halini yükleyip test ettiniz mi ? Çünki bazı db editörleri tablo ve prosedürleri bozabiliyor.
DİPNOT :forumun tekrar açılmasına çok sevindim hepimize hayırlı olsun inşallah.

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: bitter27

AUJaQQQ

Üye
23 Kas 2020
17
1
13
SQL den Letter Tablosunu ve prosedürünü bul daha sonra hangi versiyon ise başka bir DB bul ve tabloları karşılaştır . daha sonra SOURCE üzerinden letterin cpp dosyasını bul ve başka bir source ile karşılaştır . hatta en son çare başka bir dosyalara geçmeni tawsiye ederim çok önemli bir çalışman yoksa üstünde .

AUJaQQQ

Üye
23 Kas 2020
17
1
13
konu kilitlenebilir zaten dosyalar çöptü ugraşmaya deymez :D
bunun gibi büyük sorunlar ile uğraşman hiç deymez diyerek söyledim kanki çünkü gerçekten uğraştığına deymiyor bunların hepsini bilen bir kişi dahi olsa bunu düzeltmek çok gereksiz kalıyor onun için bile yeniden kendi sourcesini DB sini flan yazabilir o daha bi iyi olur :)

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!