KO-MASTER ÖZEL Cyberacs uifleri için şifreleme ve şifreleri açma programı

KO-MASTER ÖZEL Cyberacs uifleri için şifreleme ve şifreleri açma programı
13
340
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

imsoryha

Yönetici
11 Şub 2024
6
9
3
Eski projem cyberacs uiflerini kendim uzun zaman harcayarak yapmışdım zaten bilen bilir o zamanın en kaliteli dosyalarıydı.(piyasada gezen saldığım buglu dosyalardan bahsetmiyorum)
Projede uifler şifreli bu şifreli uifleri açıp tekrar şifrelemede kullanmanıza yarayacak editörü paylaşıyorum

Rar Şifresi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Like
Tepkiler: lulu0147

DelitaY

Üye
14 Ocak 2024
81
33
28
Eski projem cyberacs uiflerini kendim uzun zaman harcayarak yapmışdım zaten bilen bilir o zamanın en kaliteli dosyalarıydı.(piyasada gezen saldığım buglu dosyalardan bahsetmiyorum)
Projede uifler şifreli bu şifreli uifleri açıp tekrar şifrelemede kullanmanıza yarayacak editörü paylaşıyorum

Rar Şifresi:

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkür

SeeHowg

Üye
17 Ocak 2024
62
0
16
Şu mesaj sayilarini indirsenizde yararlansak hocam zaten çalıp başka forumda paylaşmak isteyen çoktan paylaşır 200 mesaj çok şimdi flood atmaya kalkasam 1 2 saat mesaj yazmakla zamanım gecicek zaten günlük olarak forumu kullaniyoruz bu şekilde neden paylaşım yapıyorsunuz anlam veremiyorum @imsoryha @Mia

lulu0147

Üye
25 Mar 2024
31
0
16

Rar Şifresi:

Tsklr knka

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!