YARDIM Shozin Npcsi Hakkinda

YARDIM Shozin Npcsi Hakkinda
2
270
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

texsas330

Üye
21 Şub 2021
21
0
18
Shozin Npc'sinin Tablosu Olan ITEM_SPECIAL_SEWING Den İtem Kirdirma Ekliyorum Ama Oyun Icınde Kırdırılmamakta
Ve Form Yerine Tıkladıgında Meteryanların Gosteren Pathos Yerının ıtemlerını Nerden Degıstırebılırım

Simdiden Tum Ko-Master Ailesine Teşekkur Ederim

4 Kas 2020
137
2
24
Shozin Npc'sinin Tablosu Olan ITEM_SPECIAL_SEWING Den İtem Kirdirma Ekliyorum Ama Oyun Icınde Kırdırılmamakta
Ve Form Yerine Tıkladıgında Meteryanların Gosteren Pathos Yerının ıtemlerını Nerden Degıstırebılırım

Simdiden Tum Ko-Master Ailesine Teşekkur Ederim
Lua yap mesela bendede shozin old takıları cewirmiyor lua yaptm gayet güzel calşıyor

Birde sen ne degştirmeye calşıyorsun shozinde

texsas330

Üye
21 Şub 2021
21
0
18
Hasan Anlamadigin Şu Shozinden Sadece Diyelim nReqitemID1 Degiştir baska item eklediginde Calişmiyor Bu Shozin biyerden Bu İtemleri Kayitli

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!