22xx PVP-TURK - Source - Server Files - Db - Client - Lua- Map -Editor

22xx PVP-TURK - Source - Server Files - Db - Client - Lua- Map -Editor
98
6K
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

Excalance

Üye
8 May 2020
31
31
19
192.168.1 ile başlıyan ip adresi local diye biliyorum Türk Telekom alt yapısında normal ADSL modom bağlantı ip adresidir.

4 Kas 2020
189
2
24
herşeyi 0 dan yükledim tek degişklik scr den ip ve sql den server login ip si

oyuna girdim yine boş :(

Excalance

Üye
8 May 2020
31
31
19
şimdi anlaşıldı local olarak 127.0.0.1 de kurduğunuzda portlar önemli olduğundan dolayı tum portların açık olması gerekmektedir.
şu şekilde yapabilirsin hamachi programı kurup oyunu yine pc ne kurup hamchi ip adresi ile diğer pc lerden giriş yapabilirsin.

4 Kas 2020
189
2
24
peki tüm portları acmak icin kod warmı elinzde

yada şimdilk bi 127.0.0.1 ile deneyim
şimdi anlaşıldı local olarak 127.0.0.1 de kurduğunuzda portlar önemli olduğundan dolayı tum portların açık olması gerekmektedir.
şu şekilde yapabilirsin hamachi programı kurup oyunu yine pc ne kurup hamchi ip adresi ile diğer pc lerden giriş yapabilirsin.

4 Kas 2020
189
2
24
Birini Win32 ile diyerini x64 ile denedim

Win32 ile yapınca hic sorn cıkmıyor ama x64ile yapınca hata veriyor

asıl sorunum oyuna girince npc ve mobların gelmemesi verilen client fln hepsini burdan siteden indirdim

Boost Kurdum Net. 3.5 Kurdum

You must be registered for see images attach

4 Kas 2020
189
2
24
Bingooooooo !
YARDIM EDEN VE EMEGİ GECEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER

W

Welerafontis

Soldaki gelen mesaj kutusundaki mesajları nasıl değiştireceğiz

W

Welerafontis

Mesajım silindi sanırım.
Merak ettiğim bir şey var. Soldaki mesaj kutusunda [Oyun Bilgisi] bu mesajları ve içeriği nasıl değişitiriliyor

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!