1098 MYKO SKİN GELİŞTİRME.

1098 MYKO SKİN GELİŞTİRME.
13
839
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
SELAMÜN ALEYKÜM ÖNCELİKLE, Uğraştığım 1098 MYKO SKİN temalarımı sizlere göstermek istedim daha geliştirmeye devam ediyorum ve konuyu @Who Teşekkür için açtım bir yandan

bazı konularda bilgi verdi sayesinde ve biraz da kendi hevesimle çabalarımda ilerledim ama kendisi sayesinde istedigim konuları çözebiliyorum :)

gelelim myko skine fikriniz nelerdir daha da geliştiriyorum kendime öz şekilde tabiikide saatlerce uğraştığım vakitler oluyor bunlarla

1-5 ARASI OYUN İÇİ MENU KALDI ONLARIDA GİYDİRME YAPINCA BAŞKA BİR İŞLEM KALMIYOR.

Not = 1453 skin çıkaracağım ileride ilk önce işi geliştiriyorum ve bir yandan öğreniyorum

// BitterGuard.Acs //

You must be registered for see images attach

Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

Ekli dosyalar

• drop list ekranı.png
    drop list ekranı.png
    134.3 KB · Görüntüleme: 26
  • Armorcu satış menu ekranı.png
    Armorcu satış menu ekranı.png
    306.2 KB · Görüntüleme: 64
  • drop list ekranı.png
    drop list ekranı.png
    134.3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

TERMINATOR

Üye
8 May 2021
7
0
1
geliştirilmiş birşey göremedim ortada piyasada ki serverların uiflerini alıp resimlerini çekip koymuşsun

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
DEVAMI UMARIM DAHA İYİ ŞEKİLDE OLUR HER ŞEY OLACAK inşAllah

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
geliştirilmiş birşey göremedim ortada piyasada ki serverların uiflerini alıp resimlerini çekip koymuşsun
çalmıyorum herhangi bir yapılmıştan öğüt alıyorum editini yapıyorum eksik varsa ufak almış olabiliyorrum dost doğru alınca çalışmaz uiler butonlar skıntı verebiliyor bu yüzden edit ve el iş emegim var içierisinde bu kadar

• Like
Tepkiler: burak111
Y

yunus272758

Ben beğendim çok güzel olmuş kardeşim sen bakma kimseye sen projene devam et eğer Ordan aldın kolay bu işler öyle paylaştın basit diyorlar ise gitsin yapsınlar Paylaşsinlar kim tutuyor Onları

• Like
Tepkiler: bitter27

bitter27

Üye
2 Ara 2020
28
3
18
Ben beğendim çok güzel olmuş kardeşim sen bakma kimseye sen projene devam et eğer Ordan aldın kolay bu işler öyle paylaştın basit diyorlar ise gitsin yapsınlar Paylaşsinlar kim tutuyor Onları
devam edeceğim ve kim ne nasıl görürse teşekkür ettim :) basitse dediğin gibi kendileride yapsın ve benim yaptığımdan da daha iyisini çıkarsın sorun yok yeterki elinde güzel birşey oluyor :)

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.
Spam mesajlar atan kişileri RAPOR butonu ile bize bildiriniz!